| DECOR | Wood look |
| COLLECTION NAME | Spring |
| ITEM NO. | MTL-5202-2 |
| TYPE OF LAYING | Click laying |
| FLOORING | WCF Flooring |
| FORMAT | Plank |
| WEAR LAYER | AC3 |
| BACKING | 1.0mm EVA |
| DIMENSIONS WIDTH | 168 mm |
| DIMENSIONS LENGTH | 1218 mm |
| TOTAL THICKNESS | 6.0 mm |
| EDGE | Micro Beveled |
| DECOR | Wood look |
| COLLECTION NAME | Spring |
| ITEM NO. | MTL-5202-2 |
| TYPE OF LAYING | Click laying |
| FLOORING | WCF Flooring |
| FORMAT | Plank |
| WEAR LAYER | AC3 |
| BACKING | 1.0mm EVA |
| DIMENSIONS WIDTH | 168 mm |
| DIMENSIONS LENGTH | 1218 mm |
| TOTAL THICKNESS | 6.0 mm |
| EDGE | Micro Beveled |
| Flooring | |
|---|---|
| Color intensity | |
| Color range | |
| Decor | |
| Format | |
| Malamie Layer | |
| Thickness Range | |
| Type of laying | |
| Usefor | |
| Classification |