| DECOR | Wood look |
| COLLECTION NAME | Ariela |
| ITEM NO. | MTS-5203 |
| TYPE OF LAYING | Click laying |
| FLOORING | MGO Flooring |
| FORMAT | Plank |
| WEAR LAYER | AC4 |
| BACKING | N/A |
| DIMENSIONS WIDTH | 196 mm |
| DIMENSIONS LENGTH | 1215 mm |
| TOTAL THICKNESS | 8.2 mm |
| EDGE | Micro Beveled |
| DECOR | Wood look |
| COLLECTION NAME | Ariela |
| ITEM NO. | MTS-5203 |
| TYPE OF LAYING | Click laying |
| FLOORING | MGO Flooring |
| FORMAT | Plank |
| WEAR LAYER | AC4 |
| BACKING | N/A |
| DIMENSIONS WIDTH | 196 mm |
| DIMENSIONS LENGTH | 1215 mm |
| TOTAL THICKNESS | 8.2 mm |
| EDGE | Micro Beveled |
| Flooring | |
|---|---|
| Format | |
| Color intensity | |
| Decor | |
| Color range | |
| Thickness Range | |
| Malamie Layer | |
| Classification | |
| Type of laying | |
| Usefor |