| DECOR | Wood look |
| COLLECTION NAME | Legna |
| ITEM NO. | MTS-7001 |
| TYPE OF LAYING | Click laying |
| FLOORING | Wood Veneer SPC Flooring |
| FORMAT | Planks |
| PRODUCT THICKNESS | 8.0 mm |
| WOOD VENEER | 1.2 mm |
| BACKING | 1.5 mm IXPE |
| DIMENSIONS WIDTH | 165 mm |
| DIMENSIONS LENGTH | 1216 mm |
| TOTAL THICKNESS | 8.0 mm |
| EDGE | Beveled |


